Terug naar overzicht
  • Details vacature

    Islamitisch

  • Dienstverband

    Detachering Vast bepaalde tijd Freelance / Interim

  • Plaats

    Amsterdam

  • Gepubliceerd op

Heb jij hart voor het onderwijs én affiniteit met islamitisch onderwijs? Dan komen we graag met je in contact!

Wat ga je doen?

Als leerkracht verzorg je kwalitatief goed en inspirerend onderwijs aan leerlingen in het basisonderwijs. Je kunt worden ingezet in onder-, midden- en bovenbouw, afhankelijk van jouw ervaring en voorkeur.

De scholen

Op deze islamitische basisscholen in Amsterdam, Amstelveen en Zaandam staat een veilige, warme en vertrouwde leeromgeving centraal. Kinderen leren hier met plezier en krijgen alle ruimte om zich breed te ontwikkelen.

Met persoonlijke aandacht en begeleiding door betrokken leerkrachten wordt ieder kind gezien en gestimuleerd om het beste uit zichzelf te halen. De scholen werken vanuit islamitische waarden en normen, waarbij respect, verantwoordelijkheid en samenwerken een belangrijke rol spelen.

Naast sterk onderwijs is er veel aandacht voor de persoonlijke groei en talenten van ieder kind. Zo bouwen leerlingen aan een stevige basis en groeien zij met zelfvertrouwen verder – zowel op school als daarbuiten.

De schooltijden zijn overzichtelijk en prettig:

  • Maandag, dinsdag en donderdag: 08:30 – 15:00 uur
  • Woensdag: 08:30 – 13:00 uur
  • Vrijdag: 08:30 – 12:00 uur

Dit mag je van ExcellentFlex verwachten

  • We vinden het belangrijk dat jij met een goed gevoel aan de slag gaat. Daarom kun je rekenen op:

  • Jouw eigen contactpersoon met ervaring in het onderwijs;
  • salaris volgens de cao primair onderwijs, afhankelijk van jouw bevoegdheid, tussen € 3.622 en € 5.520 bruto per maand op fulltime basis;
  • reiskostenvergoeding conform cao PO;
  • eindejaarsuitkering in december;
  • vakantiegeld in mei;
  • salarisdoorbetaling in de schoolvakanties tijdens deze opdracht;
  • pensioenopbouw vanaf je eerste werkdag;
  • én waardevolle extraatjes via ons beloningsprogramma, als jij iemand aandraagt of vacatures deelt, (voor kandidaten in loondienst)

Functie-eisen

  • In het bezit zijn van een PABO-diploma, of
  • Studeren aan de PABO (minimaal 4e leerjaar)
  • Affiniteit hebben met islamitisch onderwijs en de identiteit van de school respecteren
  • Pedagogisch en didactisch sterk zijn
  • Flexibel inzetbaar zijn en goed kunnen samenwerken
  • Enthousiast en gemotiveerd zijn

Solliciteren

Ben jij de leerkracht die wij zoeken? dan horen we graag van je! Solliciteer via de website of mail naar onderwijs@excellentflex.nl. t.a.v. Willemijn.  We zien je sollicitatie graag tegemoet!

Direct solliciteren

Vul onderstaande gegevens in

Geen bestand gekozen
Zou je zo vriendelijk willen zijn de aangegeven velden in te vullen?

Gerelateerde vacatures

Bekijk alle vacatures